[Hlavní strana] [Kalendář akcí] [Pro registrované]

Návrat na hlavní stranu

Sezóna veletrhů cestovního ruchu

Veletrhy cestovního ruchu jsou příležitostí k prezentacím regionů a toho, co vše připravily pro turisty v nacházející sezóně. Nezastupitelnou úlohu hrají turistická informační centra.
Pro naši asociaci sezóna začíná veletrhem cestovního ruchu, který pořádá agentura MADI již druhým rokem v Pražském veletržním areálu v Praze - Letňanech. Při letošním mezinárodním veletrhu cestovního ruchu a hotelnictví MADI Travel Market se konal již 5. ročník prezentace regionů a měst ČR nazvaný MADI Regiony.
Programu se každoročně zúčastňují pracovníci státní správy, informačních center, regionálních sdružení a další zájemci. Dopolední program byl věnován diskusním seminářům, které se zabývaly nejaktuálnějšími otázkami cestovního ruchu. Veletrhu se zúčastnila celá řada turistických informačních center, členů naší asociace. Bylo to příjemné zjištění, které jen utvrzovalo v tom, že tento Den regionů má své opodstatnění.
Další prezentace se uskuteční ve dnech 9. - 12. ledna 2003 na 12. Mezinárodním veletrhu turistických možností v regionech REGIONTOUR v Brně. Naše asociace se bude prezentovat ve společném stánku České centrály cestovního ruchu a mnohá turistická informační centra, členové asociace, společně se svými zřizovateli ve společných expozicích regionů.
Oddechneme si jen měsíc a další prezentace nás čeká v Praze na Středoevropském veletrhu cestovního ruchu ve dnech 13. - 16. února na Výstavišti Praha. Zda budeme mít opět svou prezentaci pod záštitou České centrály cestovního ruchu, kde máme vynikající zázemí pro mnohá jednání. Chybět nebude ani malá vlastní asociační prezentace.

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 09.11.2002 v 19:21 hodin
Copyright 1998-2024 © Luděk Šorm