[Hlavní strana] [Kalendář akcí] [Pro registrované]

Návrat na hlavní stranu

Novinka v Rokytnici nad Jizerou

Před vánočními svátky minulého roku spatřil světlo světa zajímavý a v naší oblasti prozatím ne tak častý způsob propagace rekreačního střediska a zároveň i reklamy místních podnikatelských subjektů. Jedná se tzv. R-BONUS, který je představován novým nejenom zimním dvojjazyčným katalogem v podobě klasické barevné slabší brožury formátu A5, doplněným ovšem také hlavně čtyřmi stranami slevových kuponů.

Platnost obrázku vypršela.

Pro návštěvníky západních Krkonoš - Rokytnice nad Jizerou a okolí přináší vlastnictví tohoto prospektu, který lze zdarma získat poštou či osobně v cestovní a informační kanceláři ROKtour, řadu zejména finančních výhod, které poskytují svým zákazníkům některé rokytnické firmy, z jejichž iniciativy tato aktivita vzešla.
R-BONUS = Rokytnice = ROKtour = výhoda
nabízí následující slevy a zvýhodnění:
a) sleva na ubytování 5 % v objektech cestovní kanceláře ROKtour v období 1.4. - 30.11.
b) sleva 5%na zimní dovolenou v Rokytnici nad Jizerou a Harrachově v sezóně 2000/2001 objednanou do 30.9.2000
c) sleva 5% na zakoupené fakultativní jednodenní výlety CK ROKtour v celkové částce 1000 Kč a více.
Tuto slevu využívají hlavně němečtí návštěvníci Rokytnice nad Jizerou a Harrachova. S námi můžete navštívit Vrchlabí a Špindlerův Mlýn, Sněžku, Prahu, polskou stranu Krkonoš a Liberec, vše s kvalifikovaným průvodcem.
d) sleva 5-10% při nákupu zboží (sklo, damašek, keramika, dřevěné hračky,...) v prodejně České sklo a keramika firmy ROKtour
e) sleva 5-10% při návštěvě restaurantů BONA, MATULA, HELENA v Rokytnici nad Jizerou při konzumaci nad 600 Kč, případně 1000 Kč
f) sleva 5% při zakoupení služeb v lyžařské škole SKI Rokytnice nad Jizerou
g) sleva 3% na nákup zboží nad 2000 Kč v prodejnách firmy SKISPORT
h) sleva 5% na nákup služeb nad 2000 Kč v půjčovnách lyží a kol, servisu lyží firmy SKISPORT
i) sleva 50 Kč při včasné objednávce projížďky na saních
Bližší informace naleznete na www.czechia.com/rokytnice, nebo získáte na tel. CK ROKtour 0432/522867 a 522392, e-mail:roktour@rokytnice-net.cz, případně na adrese Horní 449, 512 44 Rokytnice nad Jizerou. Mimo výše uvedených slev lze získat v tomto propagačním materiálu samozřejmě také obecné informace o Rokytnici nad Jizerou, přehlednou panoramatickou mapku všech lyžařských areálů v Rokytnici, a z reklamních částí informace a tel. čísla některých zdejších firem. Během letošní náročné zimní sezóny se nám tento typ propagace již jednoznačně osvědčil, rádi se o své zkušenosti podělíme a uvítáme také informace o podobných akcích v jiných oblastech.

P.Hollmannová, Roktour, s.r.o

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 15.04.2000
Copyright 1998-2024 © Luděk Šorm