[Hlavní strana] [Kalendář akcí] [Pro registrované]

Návrat na hlavní stranu

Krátce z infocenter

KYNŠPERK NAD OHŘÍ (hb) - Městské kulturní středisko v současné době usiluje o vydání plánů města, které by měly být hotové počátkem června.
OLOMOUC - Dne 10. dubna otevřelo Informační, kulturní a turistické středisko města Olomouce své druhé pracoviště v prostorách hlavního nádraží v Olomouci. Návštěvníkům nabídne služby v oblasti cestovního ruchu, turistické informace, informace o kulturním a sportovním dění ve městě, zajistí průvodcovské služby po městě a ubytování. Zájemci si mohou zakoupit vstupenky na kulturní akce v Olomouci, mapy města, pohlednice a jiné drobné upomínkové předměty. Nadále budou poskytovány informace o činnosti Úřadu města Olomouce (usnesení z jednání RMO, jednání zastupitelstva, vydávání vyhlášek atd.) Ověřování podpisů a listin bude pouze v Informačním středisku v podloubí radnice.
ČESKÉ BUDĚJOVICE - Dejte si do kalendáře. Turistické a mapové centrum jižních Čech a Šumavy v Českých Budějovicích pořádá ve čtvrtek 2. listopadu od 13.00 hodin v Jihočeském muzeu setkání pro rok 2001, které bude zaměřeno na přípravu výletní mapy pro rok 2001. Tohoto setkání se mohou zúčastnit i další zájemci o účast v této mapě.

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

Zveřejněno 15.04.2000
Copyright 1998-2024 © Luděk Šorm