[Hlavní strana] [Kalendář akcí] [Pro registrované]

Návrat na hlavní stranu

Úspěšný grant

ZLÍN - Snaha o pozvednutí turistického zájmu o oblast Moravy a zejména jižní Moravy vedla k tomu, že informační centrum ve Zlíně se se svým projektem Katalogu cestovních tras a ubytování Morava přihlásili k výběrovému řízení u České centrály cestovního ruchu v kategorii regionálních produktů. S naším záměrem jsme uspěli. Posd záštitou ČCCR bude katalog vydoán pro letní turistickou sezonu roku 2000.
První katalog bude obsahovat komplexní nabídku turistických možností a služeb v oblasti Moravy a Slezka s podrobnějším zaměřením na jižní Moravu. Je určedn pro širkou domácí i zahraniční veřejnost, která v tomto katalogu najde náměty na výlet nebo dovolenou jak individuální, tak organizovanou prostřednictvím cestovních kanceláří či informačních center.
Pestrá nabídka uceleně zpracovaných témat pro různé zájmové skupiny doplněná informaceni o ubytovacích možnostech adalších službách, nabídne nové možnosti pro volný čas a přispěje k propagaci turismu na území Moravy.
Zájemci mohou vybírat z témat: Hrady a zámky na Moravě, Architektura a městské památkové rezervace, Církevní památky a poutní místa, Židovské památky, Skanzeny a technické památky, Přírodní rezervace a památky, Lázně, Vinařství, Pivovarnictví, Památné bitvy, Golf, Vodní turistika a Cykloturistika.
Katalog bude mít velikost strany A4. Trasy budou zpracovány tématicky včetně map. Vedle popisu jednotlivých tras bude součástí katalogu přehled ubytovacích zařízení od hotelů, přes penziony, ubytovny až po kempy, které bude možno využít k ubytování, stravování a dalším službám. Cestovní kanceláře, informační centra, hotely a další subjekty působící v cestovním ruchu získají cennou pomůcku při vyhledávání informací o turistických zajímavostech, ubytovacích zařízeních a dalších turistických službách žádaných domácími i zahraničnímio turisty. Individuální zájemci o cestování mohou katalog využít jako vodítko při poznávání památek a zajímavostí Katalog bude mít velikost strany A4. Trasy budou zpracovány tématicky včetně map. Vedle popisu jednotlivých tras bude součástí katalogu přehled ubytovacích zařízení od hotelů, přes penziony, ubytovny až po kempy, které bude možno využít k ubytování, stravování a dalším službám. Cestovní kanceláře, informační centra, hotely a další subjekty působící v cestovním ruchu získají cennou pomůcku při vyhledávání informací o turistických zajímavostech, ubytovacích zařízeních a dalších turistických službách žádaných domácími i zahraničnímio turisty. Individuální zájemci o cestování mohou katalog využít jako vodítko při poznávání památek a zajímavostí

Pavla Kadlčková

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

SOUVISEJÍCÍ TISKOVÉ ZPRÁVY A ČLÁNKY

Zveřejněno 15.01.2000
Copyright 1998-2024 © Luděk Šorm